S radostí oznamuji, že od září budu nabízet i soukromé lekce v Plzni. Každou středu a neděli budu k dispozici pro soukromé lekce v Max Fitness Doudlevce. Kromě soukromých lekcí v posilovně zde budu vést i skupinové hodiny MMA.

Identifikujte své fitness cíle. Než začnete hledat posilovnu, je důležité určit si své fitness cíle. Chcete zhubnout, budovat svalovou hmotu, zlepšit svou vytrvalost nebo prostě zůstat aktivní? Znát své cíle vám pomůže vybrat si tělocvičnu, která nabízí vybavení a programy, které potřebujete.

Jako osobní fitness trenér vím, že jedním z nejčastějších problémů, kterým klienti čelí je zůstat motivovaný a zodpovědný, pokud jde o fitness cvičení i dodržování životosprávy. Právě tady může cvičení s kamarádem výrazně pomoct.

Pověření a zkušenosti. Hledejte trenéra, který má správné pověření a zkušenosti. Dobrý fitness trenér by měl mít certifikaci od uznávané organizace. Kromě toho mohou být cenné zkušenosti v oboru, ať už prostřednictvím koučování klientů nebo osobní fitness cesty.