Fitness trénink

Jakou formu diety zvolit ?

Jelikož je MMA sport, ve kterém se zápasí ve váhových kategoriích, za svou kariéru měl možnost projít si „zaručenými postupy“ jak nejrychleji a nejefektivněji zhubnout.

 Předem upozorňuji že neexistuje žádná zázračná bylina, tuky spalující detox nebo forma hladovění které by vám mohli zaručit trvalé výsledky. Neexistuje žádná zkratka jak vysněné postavy dosáhnout, nebo jak dietu obejít. Účinné a trvalé spalování tuku je vždy o tom, dostat tělo do kalorického deficitu. K tomu nám stačí splňovat jedno pravidlo, výdej energie > příjem. Jaký systém příjmu ale zvolit?


Problém je v nepřeberném množství informací plných protichůdných názorů, které vedou k dezorientaci čtenáře a neschopnosti utvořit si vlastní názor. 


Doporučuji vám, v případě že jste na začátku své cesty za proměnou, nechte si poradit od vzdělaných a zkušených lidí. Nemusíte si kupovat jídelníčky ani spolupracovat s výživovým specialistou. Nechte se ale nasměrovat lidmi, kteří problematice rozumí, ať víte čeho se, při vlastním tvorění strategie, držet. Předejdete tak ztrátě času, motivace i peněz.